Geri Dön
EkonomiMitsubishi’den ‘bambaşka bir hava’

Mitsubishi’den ‘bambaşka bir hava’

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, “Bambaşka Bir Hava!” temasıyla yaz kampanyası başlattı.

Mitsubishi’den ‘bambaşka bir hava’

Kampanyayla ilgili açıklamada ürünlerin tüketicilere özel fiyatlar sunulduğu belirtildi. Açıklamada ürünlerle ilgili olarak da şu bilgiler verildi:

“Plasma Quad Plus teknolojisiyle havayı temizleyen Legendera model klimalar, üstün performansı ve ödüllü tasarımıyla mekânın havasını baştan sona değiştiriyor. Yüksek enerji verimliliği ve gelişmiş filtre sistemiyle dikkat çeken Legendera serisi, mekân tarama teknolojisiyle ortamdaki kişilerin vücut sıcaklığını algılıyor. Kirigamine Zen serisi klimalar, şık ve sade tasarımıyla tüm mekanlarda dekorasyona uyum gösteriyor, sessiz çalışma özelliğiyle de çocuk odası dahil her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Soğutmada A+++ sınıfına ulaşan enerji verimliliğiyle dikkat çeken Kirigamine Zen ev, ofis veya yazlıklarda enerji maliyetlerini azaltıyor. EnviroME serisi klimalar, segmentindeki en kompakt hacme sahip iç ünitesiyle farklılaşıyor. Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun, çevreci R32 gaz kullanılan ve düşük CO2 eş değeri emisyonuna sahip HareME klimalar ise hem çevreyi hem de cebi koruyor. Kapalı alanda sanki doğadaymış gibi taze hava konforunu yaşatan Lossnay havalandırma cihazları da indirimli fiyatlarla kampanyaya dahil.”

 

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler