Geri Dön
EkonomiModanisa’dan net yüzde 60 indirim

Modanisa’dan net yüzde 60 indirim

E-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, dünyada 140 ülkede kendini giyimiyle ifade etmek isteyen milyonlarca kadına ulaşırken, tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü çok özel bir kampanya ile kutluyor.

Modanisa’dan net yüzde 60 indirim

Dünya Kadınlar Gününe özel net yüzde 60 indirim kampanyası düzenleyen Modanisa ayrıca, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle farklı kıtalar ve coğrafyalardan kadınları bir araya getirdiği özel bir çekim gerçekleştirdi. Modanisa’dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Hem modayı takip edip hem de inançlarına uygun bir giyim tarzı oluşturmak isteyen her kadının kendisini giydikleriyle şık ve rahat hissetmeye hakkı olduğunu savunan Modanisa, kadının kendisinden, kendi düşünce, ihtiyaç ve inancından vazgeçmeden hayattan daha fazla pay alması gerektiğine inanıyor. Bu doğrultuda 5 kıtada 140 ülkeye gönderi yapan ve yıllık 250 milyon ziyaretçiye ulaşan Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ayrıca, farklı kıtalar ve coğrafyalardan kadınları bir araya getirerek özel bir çekim gerçekleştirdi. Türk, Rus, ABD’li, Ürdünlü ve Malezyalı kadınları bir araya getiren Modanisa, ‘Hepimiz eşsiz karakterlerimizle, birlikte güçlüyüz!’ sloganı ile gerçekleştirdiği çekimle Dünya Kadınlar Günü için tüm dünyaya birleştirici ve güçlü bir mesaj verdi.”

Modanisa’nın Dünya Kadınlar Günü’ne özel net yüzde 60 indirim kampanyası 5 - 9 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

Korku dolu anlar! Rus turist 4 metreden dereye uçtuAntalya'nın Manavgat ilçesinde üç tekerli elektrikli motosikletle dereye uçan Rus Vera Khestaeva (25) kurtarıldıktan sonra özel bir hastaneye götürülerek, tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler