Geri Dön
EkonomiMSD Türkiye’de üst düzey atama

MSD Türkiye’de üst düzey atama

MSD’de, üst düzey atama gerçekleşti. MSD Macaristan Genel Müdürü Gözde Güllüoğlu, MSD’nin Türkiye Bölgesi (Türkiye, Ukrayna ve BDT ülkeleri) genel müdürlüğü görevine atandı.

MSD Türkiye’de üst düzey atama

 

Saint Joseph Fransız Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olan Güllüoğlu, kariyerine 2006 yılında başladı. İlaç sektöründeki global firmalarda görev alan Güllüoğlu, MSD Türkiye’ye 2018 yılında İmmunoloji & Hastane/Hepatoloji İş Birimi Direktörü olarak katıldı. Güllüoğlu, 2019 başında genişleyen rolü ile Aşı İş Birimi sorumluluğunu da üstlendi.

Dahiliyet Elçisi

Güllüoğlu, 2019 yılında Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EEMEA) bölgesinde Türkiye organizasyonunu ‘Çeşitlilik ve Dahiliyet’ Elçisi olarak temsil etti. MSD ile olan hikayesine Türkiye’de başlayıp Macaristan’da devam eden Güllüoğlu, 2020‘de MSD Macaristan Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Bakanlar Akar ve Varank, Kayseri'de çeşitli ziyaretlerde bulunduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kayseri'de ziyaretler gerçekleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler