Geri Dön

Haziran ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri ne zaman hesaplara yatacak? Nakdi Ücret Desteği ödeme tarihleri...

Nakdi Ücret Desteği Ödemeleri için araştırmalar sürüyor. İşten çıkarmaların bir ay uzatılması ve beraberinde Nakdi Ücret Desteği Ödemesinden yararlanan binlerce çalışan ödemelerin hangi tarihte hesaplara yatacağını merak ediyor. İş yeri tarafından yapılan başvurunun ardından çalışana ödenen günlük 39,24 aylık 1.177 lira nakdi ücret desteği Haziran ayı ödemeleri bugün itibariyle başladı. IBAN bilgisi olmayan vatandaşların ödemeleri ise PTT üzerinden TC kimlik numarasının son hanesine göre yapılacak. İşte detaylar...

Haziran ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri ne zaman hesaplara yatacak? Nakdi Ücret Desteği ödeme tarihleri...

Nakdi Ücret Dedsteği ödemeleri ne zaman hesaplara yatacak sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Corona virüs sürecinde işten çıkarmaların yasaklanması ve kısa çalışma ödeneğine ek olarak ücretsiz izne ayrılan çalışanlar için devlet tarafından günlük 39,24 TL, aylık ise 1.177 TL ödeme yapılıyor. Peki Nakdi Ücret Desteği ödemeleri hangi tarihler arasında hesaplara yatırılacak?

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ ÖDEMELERİ HANGİ TARİHLERDE HESAPLARA YATACAK?

Nakdi Ücret Desteği Ödemeleri 8-10 Temmuz tarihleri arasında hesaplara yatırılacak. İş yeri tarafından yapılan başvuru bilgileri ve IBAN numaralarına göre yapılan Nakdi Ücret Desteği Ödemeleri aynı zamanda IBAN bilgisi olmayan vatandaşların TC kimlik numaralarının son hanesine göre PTT üzerinden ödemeleri yapılıyor.

 

Sahibinden kaçan at trafikte dört nala koştuBursa'da bir at arabasının, sahibi olmadan trafikte 4 nala ilerlemesi güvenlik kameralarına takıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber