Geri Dön
EkonomiNakdi ücret desteği ödemeleri yapıldı mı? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor?

Nakdi ücret desteği ödemeleri yapıldı mı? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor?

Nakdi ücret desteği devam ediyor. Kısa Çalışma Ödeneği'nden yararlanamayan 15 Mart'tan sonra iş akdi feshedilen ancak işsizlik ödeneğine hak kazananlar ve yaşlılık aylığı almayan işçiler Nakdi ücret desteğinden faydalanıyor. Mayıs ayı Nakdi Ücret desteği ödemeleri bugün hesaplara yatıyor. Peki, Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor?

Nakdi ücret desteği ödemeleri yapıldı mı? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor?

Koronavirüs salgını sürecinde yapılan desteklerden birisi olan Nakdi ücret desteği ödemeleri devam ediyor. Mayıs ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemeleri bugün yapılıyor. Peki, Nakdi ücret desteği ne zaman bitecek? Son tarih ne?

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ ÖDEMELERİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca mayıs ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemeleri bugün (8 Haziran) yapılacak. Mayıs ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemeleri, banka hesapları üzerinden gerçekleştirilecek. Sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanlar ise ödemelerini PTT aracılığıyla alacak.

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ NE ZAMAN BİTİYOR?

İŞKUR tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Nakdi Ücret Desteği 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

CNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber yangındaki son durumu anlattıCNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber , Kemerköy Termik Santrali çevresindeki yangına dair "Rüzgar biraz daha şiddetini yitirdi. Bu da sevindirici bir haber. Alevlerin daha hızlı kontrol altına alınması umuluyor" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler