Geri Dön

Netaş siber güvenlik alanında %20 büyüdü

Türkiye’de alanlarında lider yerli ve uluslararası pek çok şirkete siber güvenlik hizmeti veren Netaş, yeni oyun planıyla büyüme hızını artırdı. SOC ve NOC hizmetlerinin yanı sıra siber güvenlik ile ilgili tüm kanallarını ‘Yönetilen Hizmetler’ çatısı altında toplayan Netaş, son dört ayda hizmet verdiği şirket sayısını yüzde 20 artırdı.

Netaş siber güvenlik alanında %20 büyüdü

Netaş Kurumsal Pazarlar Genel Müdürü Selda Parın, “2022 yılına kadar dünya ekonomisinin en az yüzde 60’ının dijitalleşmesi bekleniyor. Dijitalleşme arttıkça siber güvenliğin önemi ve farkındalık da artıyor. Netaş’ı pazardaki bu potansiyele hazırlayacak adımı attık ve tüm risk yönetimini tek elden sunacak bir yapıya kavuşturduk. Yeni stratejiyle çevikliğimizi artırdık. Son dört ayda da hizmet verdiğimiz büyük ölçekli şirket sayımızda büyüme yakaladık” dedi.

Bakan Soylu Van'daki son durumu açıkladı: 700 konut ağır hasarlıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran'daki yeni depremle ilgili açıklama yaptı. Bakan Soylu, "Yaptığımız tespitlerde herhangi bir can ve mal kaybı söz konusu değil" dedi. Van'daki son durumu da aktaran Soylu, "250 konut ve 300 ahır yıkıldı, 700 konutta da ağır hasar var" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber