Geri Dön
EkonomiNG Afyon’dan Ramazan tatili

NG Afyon’dan Ramazan tatili

Geleneksel ramazan etkinliklerini, şifalı sulardan gelen sağlıklı yaşam konseptiyle birleştiren NG Afyon, ramazan ayında konuklarını ruh ve bedenlerini dinlendirebilecekleri içsel bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

NG Afyon’dan  Ramazan tatili

16-19 Haziran tarihleri arasında NG Afyon’da konaklayanlar, otelin hizmetlerini deneyimlerken, ramazana özel değerleri yaşama şansı yakalayacaklar. 16-19 Haziran tarihlerini kapsayan 3 gecelik konaklama paketinde, tasavvuf yazarı Hayat Nur Artıran ile sohbetten, semazen gösterisine, otelin doktor ve diyetisyeni ile ramazanda sağlıklı beslenme üzerine sohbetten, ramazan ayının vazgeçilmez eğlencesi hacivat-karagöz gösterisine ve fasıla kadar zengin bir program yer alacak. Ayrıca misafirler, tarihi Ulucamii ve Mevlevihane’yi de bu özel program dahilinde gezme fırsatı bulacak. Çift kişilik standart odada yarım pansiyon kişi başı 425 TL’den başlıyor.

Yayalara çarpan sürücüye linç girişimi ve kaza anı kameradaGaziosmanpaşa'da otomobiliyle hatalı sollama yapan Batuhan K. isimli sürücü yolun karşısına geçmek isteyen 3 kişiye çarptı. Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Kaza sonrasında otomobil sürücüsü çevredeki vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler