Geri Dön
EkonomiÖdenmiş sermaye 89 milyon TL

Ödenmiş sermaye 89 milyon TL

Birleşik Ödeme, Türkiye’nin ödenmiş sermayesi en yüksek elektronik para şirketi olduğunu duyurdu. “Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Lisansı” alan ilk şirketlerden biri olan Birleşik Ödeme, ödenmiş sermayesini 88 milyon 945 bin TL’ye çıkararak Türkiye’nin ödenmiş sermayesi en yüksek elektronik para şirketi olduğunu açıkladı.

Ödenmiş sermaye 89 milyon TL

Şirket büyüme stratejisi doğrultusunda yurt dışı yatırımlarını desteklemek ve yurt içinde büyüme hızını artırmak amacıyla yaptığı bu hamle sonucunda TCMB’nin sitesine kayıtlı 26 elektronik para şirketi arasında zirvedeki yerini aldığını belirtti. Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Birleşik Ödeme, Türkiye’nin ilk ve tek Fintech Servis Platform Sağlayıcı (FaaS) şirketi olarak kurumların dijital finansallaşma süreçlerinde kanal ve ürün bazlı altyapısal çözüm önerileri sunmaktadır. 2010 yılında kurulan Birleşik Ödeme, Türkiye’nin önde gelen markalarına verdiği hizmetlerle gücünü her geçen gün pekiştiriyor.”

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Maraş, KKTC’nin itici gücü"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ta Maraş’ın açılmasının ekonomi ve turizm açısından KKTC’ye faydaları olacağını belirterek, "Maraş KKTC’nin bir itici gücü olarak orada duruyor.” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler