Geri Dön
Ekonomi12 Mart On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiyeyi iki kişi bildi

12 Mart On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiyeyi iki kişi bildi

On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 489 bin 468 TL.

12 Mart On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiyeyi iki kişi bildi

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. On Numara'da büyük ikramiye 489 bin 468 TL.

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI

On Numara sonuçları açıklandı. 12 Mart çekilişinde 10 bilen sayısı iki kişi olurken talihliler 244 bin 734 lira 10 kuruş kazandı.

12 Mart On Numara sonuçları açıklandı Büyük ikramiyeyi iki kişi bildi

12 Mart On Numara sonuçları açıklandı Büyük ikramiyeyi iki kişi bildi

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın iki günü; Pazartesi ve Cuma günü çekilişi gerçekleşen On Numara'da haftanın son çekilişi bu akşam yapıldı. www.millipiyangoonline.com adresinde canlı olarak takip edilen On Numara çekilişi saat 20.00'de gerçekleşiyor.

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler