Geri Dön

On Numara sonuçları belli oldu! 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 715 bin 401 TL. İşte, 21 Aralık On Numara sonuçları...

On Numara sonuçları belli oldu! 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçları

Şisal Şans tarafından devralındıktan sonra haftanın iki günü boyunca gerçekleştirilmeye başlanan On Numara çekilişi Pazartesi ve Cuma akşamları çekiliyor. On Numara'da haftanın ilk çekiliş heyecanı yaşandı. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini sorgulamak isteyen vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabiliyor. On Numara'da büyük ikramiye 715 bin 401 TL.

On Numara sonuçları belli oldu 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçları

21 ARALIK ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00'de gerçekleştirilecek. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirecek olan çekilişi canlı olarak takip edebilecek. Çekilişin ardından 10 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

On Numara sonuçları belli oldu 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçları

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI MİLLİ PİAYNGO ONLİNE'DA!

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

4 kadına cinsel taciz! Daha önce de yapmışOsmaniye'de 4 kadına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla polisin hakkında soruşturma başlattığı 17 yaşındaki şüpheli, kıskıvrak yakalandı. Şüphelinin, eve dönen bir kadını elle taciz ettiği görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber