Geri Dön

On Numara sonuçları açıklandı! 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 484 bin 488 TL. 22 Ocak On Numara çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu.

On Numara sonuçları açıklandı! 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Her hafta Pazartesi ve Cuma akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara çekilişinde bu akşamın kazandıran numaraları Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilecek olan canlı çekilişle belirlendi. On Numara'da büyük ikramiye 484 bin 488 TL.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

22 Ocak On Numara çekilişi gerçekleştirildi.22 Ocak On Numara çekilişinde kazandıran numaralar; 2 -6- 12- 13- 14- 15 -16-23 -30 -34 -35- 46 -49- 55 -56-
60- 67- 70 -71 -75 -76- 80 oldu.

On Numara sonuçları açıklandı 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA EKRANI

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber