Geri Dön

On Numara'da sonuçlar belli oldu - On Numara'da büyük ikramiye...

Pazartesi günleri düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'da gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 916 bin 979 TL.

On Numara'da sonuçlar belli oldu - On Numara'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden On Numara'da 28 Eylül çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango Online sitesinden canlı yayınlanan çekilişte düşen numaralar sonucu büyük ikramiyeyi 1 kişi bildi. Talihli 921 bin 368 lira 15 kuruş kazandı. Sonuçları millipiyangoonline'dan kontrol edebilirsiniz.

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

On Numarada sonuçlar belli oldu - On Numarada büyük ikramiye...

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Gaziantep'te bir milyon dolar değerinde İncil ele geçirildiGaziantep'te, Suriye'nin Halep kentinde yağmalanan müzeden çalınan çok eski tarihli olduğu değerlendirilen, ceylan derisi üzerine İbranice yazılmış İncil ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber