Geri Dön

Orka’dan Nişantaşı Üniversitesi işbirliği

Orka Holding ve Nişantaşı Üniversitesi, yaptıkları iş birliği ile geleceğin perakendecilerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Orka’dan Nişantaşı Üniversitesi işbirliği

Nişantaşı Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesindeki Müşteri İlişkileri Yönetimi dersinde, öğrenciler hem perakende sektörünü yakından tanıma fırsatı buluyor hem de mezuniyet sonrası işe alım sürecinde öncelik şansı elde ediyor. Program, perakende alanında başarılı isimler tarafından veriliyor. Öğrencilere ihtiyaca yönelik uygulamalı eğitim alarak sektörü yakından tanıma fırsatı sunan Müşteri İlişkileri Yönetimi dersi, aynı zamanda staj süreçlerini desteklerken mezuniyet sonrası eğitim görülen alanda iş bulma imkanı da tanıyor.

Öğrenciler, iş birliği yapılan firmada işe alım sürecinde öncelik şansı elde ediyor. Proje kapsamında ilk adım Orka Holding bünyesindeki erkek giyim markaları Damat-Tween ile atıldı.

Orka Holding İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl ?, tarafından verilen eğitim kapsamında, toptan ve perakende ticarette hem fiziki hem de elektronik ortamda müşteri ilişkileri yönetimi gibi konular bulunuyor. Nişantaşı Üniversitesi’nin yanı sıra, Orka Holding Genel Merkezinde de verilen dersler sayesinde öğrencilere sektörü yakından tanıma fırsatı sunuluyor.

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber