Geri Dön
EkonomiOtelciler durumu inceliyor

Otelciler durumu inceliyor

Pandemi sürecini en zor geçiren sektörlerden biri turizm oldu.

Otelciler durumu inceliyor

EKONOMİ SERVİSİ - Bu açıdan kıyı bölgelerde turist hareketliliği daha iyi gitse de özellikle şehir otelleri zor günler geçiriyor. İstanbul’da yabancı turist ağırlıklı iş yapan şehir otelleri arasında halen kapalı olan ya da belli doluluk oranlarına erişemeyen işletmeler var. Bu otellerin belirli süre öğrenci yurdu hizmetine kiralanması veya tamamen yurda dönüştürülmesi mümkün olabilir. 

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, “İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ile İstanbul’da yurt ihtiyacı olan öğrencilerle ilgili ne yapabiliriz diye görüşüyoruz; konunun üzerinde çalışıyoruz” dedi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yolcuyken çaldığı taksiyle 3 gün taksicilik yaptı!Beylikdüzü'nde şoförün tuvalete gitmek üzere inmesini fırsat bilerek, yolcusu olduğu taksiyi çalıp, 3 gün boyunca taksicilik yapan şüpheli, Avcılar'da yakalandı. Şüphelinin daha önceden de 46 suçtan poliste kaydı olduğu ve 11 ayrı suçtan arandığı tespit edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler