Geri Dön

Ovilo’ya ikinci altın madalya

Zeytin Dostu Derneği tarafından düzenlenen 7.Ulusal Natürel Sızma Zeytinyağı yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Türkiye genelinde zeytinyağı üreticilerinin katıldığı yarışmada Ovilo Zeytinyağı 2. yılında da altın madalya ödülünü kazandı.

Ovilo’ya ikinci altın madalya

Ovilo’nun sahibi Nermin Gökduman, “Sadece kendi tarımsal alanımızda ürettiğimiz zeytin tanelerinden üretim yapıyoruz. Tüm üretim süreçlerini ağaçların bakımı ve hasat dahil birebir ilgilenip yönetiyoruz. Bu titiz çalışmalarımız sonucu yüksek kaliteli bir ürün ortaya çıkıyor. İkinci yılımızda da bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Gökduman, Ovilo’nun Edremit Bölgesi Kaz Dağları eteklerinde yer alan zeytinliğinden erken hasat donemi olan ekim ayında toplanan zeytinlerden ‘soğuk sıkım’ yöntemi ile üretildiğini, Ovilo zeytinyağının, orta yoğun meyvemsi kokulara sahip olduğunu söyledi.

İstanbul’un göbeğinde kadına silahlı saldırı anı kameraya yansıdıSon dakika haberine göre, Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı üzerinde bir kadının, sevgilisi tarafından silahlı saldırıya uğradığı dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırganın ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber