Geri Dön

Pazarlama zirvesi onlIne yapılacak

Online olarak 104 ülkede eşzamanlı düzenlenecek olan World Marketing Summit’in (eWMS), ana başlığı ‘Kritik Zamanlarda Fikirler’ olarak belirlendi. Modern pazarlamanın en önemli isimlerinden Prof. Philip Kotler öncülüğünde 6 - 8 Kasım’da bir araya gelecek pazarlamanın duayenleri Kovid-19 nedeniyle yaşanan küresel krizde şirketlerin nasıl bir yol haritası izlemesi gerektiğini ele alacak.

Pazarlama zirvesi onlIne yapılacak

eWMS’te Türkiye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, destinasyonların pazarlama çalışmaları için nasıl yöntemler kullanılması gerektiğini anlatacakken, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç işletmelerin kriz döneminde izlemesi gereken yöntemlerle ilgili konuşma yapacak.

eWMS’e katılanlara Prof. Dr. Philip Kotler imzalı sertifika verilecek. Zirve, Türkiye saati ile 6 Kasım 03.01’de başlayacak ve 8 Kasım 02.59’da sona erecek. Eşzamanlı olarak tüm kıtaları kapsayacak olan eWMS, Yeni Zelanda Auckland’de başlarken, Los Angeles’ta kapanışı yapacak.

Veresiye yakıt vermeyince aracıyla ezdiAfyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde iddialar göre, bir şahıs girdiği akaryakıt istasyonunda kendisine veresiye yakıt vermeyen pompacı diye bilinen akaryakıt istasyonu görevlisini otomobille ezdi. Olayda otomobilin çarparak metrelerce havaya uçurduğu görevli iki bacağının birden kırılırken, yaşanan olay güvenlik kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber