Geri Dön
EkonomiPig coin nedir? Pig Finance nereden alınır?

Pig coin nedir? Pig Finance nereden alınır?

Pig Finance coin nedir? Son günlerde kripto paralarla ilgilenenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların yanında yeni çıkan coinlerde gün geçtikçe talep görüyor. Son dönemde en dikkat çeken coinlerden birisi de Pig Finance. Peki, Pig Finance coin nedir, nasıl alınır?

Pig coin nedir? Pig Finance nereden alınır?

Kripto paralara ilgi artıyor. Yeni çıkan Shiba coin, Reef coin gibi dikkat çeken coinlerden birisi de Pig Finance coin. Yeni çıkan coinlerin bol sıfırlı olması nedeniyle küçük tutarlarla büyük işlemler gerçekleşebiliyor. Peki, Pig Finance nedir?

PIG FINANCE COIN NEDİR?

Pig coin Binance üzerinden toplam arzı katlanarak bürük miktarlarda azaltan bir Kara Delik tasarımına sahip ilk jetondur. Kendilerini bu şekilde tanımlıyorlar. Pig Finance, Mart ayında ilk kez satışa çıktığında 0.000000014 dolardan işlem görüyordu. Bugün ise fiyatı 0.000003 dolardan işlem görüyor. Gate.io'dan Pig coin almak mümkün.

Kanal İstanbul'da son durum havadan görüntülendiKanal İstanbul projesi için Cumartesi günü yapılacak temel atma töreni öncesinde hazırlıklar aralıksız devam ediyor. İlk temelini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın atacağı projede son durum havadan görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler