Geri Dön

Pin destekli softpos için işbirliği yaptılar

Ödeme sistemlerinde çözüm sağlayıcı şirket olarak faaliyet gösteren PayCore, dijital ödeme şirketi Mastercard ile ‘pin destekli softpos teknolojisi’ konusunda işbirliğine imza attı.

Pin destekli softpos için işbirliği yaptılar

 

Bu kapsamında Mastercard, PayCore’un, akıllı Android telefonların ve tabletlerin herhangi bir ek cihaza gerek kalmadan POS terminali olarak kullanılabilmesini sağlayan pin destekli SoftPOS teknolojisini sertifikalandırarak onayladı.

PayCore CEO’su Turgut Güney, Mastercard’la yaptıkları iş birliğinin temassız ödemelerin yaygınlaşmasını hızlandıracak önemli bir global açılım olduğunu söyledi. Mastercard Türkiye Genel Müdürü Yiğit Çağlayan da, “Bu yeni çözüm ile kapıdan kapıya servis veren kuryeler, çok daha hızlı ve pratik bir şekilde ödeme alabilecek. Mağaza çalışanları tüketicilere daha keyifli bir deneyim sunabilecek” dedi.

Yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştüGaziantep'te Coşkun K. (20), beşinci kattaki evinin balkonundan yarı çıplak halde park halindeki otomobilin üzerine düştü. Ağır yaralanan genç, hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber