Geri Dön
EkonomiPlastik şişeden ‘jean’ çıktı

Plastik şişeden ‘jean’ çıktı

Mavi, ‘All Blue Sürdürülebilirlik Stratejisi’ çalışmaları kapsamında, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden ve malzemelerden jean ürettiğini duyurdu. Mavi Pro Sport Repreve koleksiyonu için 593.750 plastik şişe dönüştürüldü. ‘Mavi Dönüşüm Başladı’ başladı sloganıyla hayata geçirilen kampanyasının sözcüsü Kıvanç Tatlıtuğ, gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sorumluluk alınması gerektiğini söyledi.

Plastik şişeden ‘jean’ çıktı

 

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, “30. yaşımızı kutladığımız bu sene, sürdürülebilirliği şirket kültürümüze, vizyonumuza, iş yapış şekillerimize, ürünlerimize ve büyüme hedeflerimize entegre etmek üzere çok önemli yol aldık. Türkiye’de karbon ayak izini şeffaf bir şekilde açıklayan ilk hazır giyim markası olduk. Doğaya olan sevgimizle All Blue koleksiyonumuzu iki katına çıkardık” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Takla atan aracı bırakıp kaçtılarBursa'nın İnegöl ilçesinde kavga ihbarına giden polis ekiplerini gören şüphelilerin kaçtığı hafif ticari araç takla attı. Takla atan araçtan çıkan 3 şüpheli, yaya olarak kaçıp, kayıplara karıştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler