Geri Dön
EkonomiPolisan Holding net kârını 4 kat artırdı

Polisan Holding net kârını 4 kat artırdı

Polisan Holding, ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre konsolide gelirler yüzde 52 artarak 355.2 milyon TL, FAVÖK marjı 2.8 puan yükselerek yüzde 17.7 ve net kar da yaklaşık dört kat artarak 38.8 milyon TL oldu.

Polisan Holding net kârını 4 kat artırdı

EKONOMİ SERVİSİ - Kimya, liman, gayrimenkul ve boya sektörlerinde faaliyet gösteren Polisan Holding’in yılın birinci çeyreğinde kaydettiği 751.6 milyon TL’lik kombine gelirlerinin yüzde 50’si boya, 40’ı kimya aktiviteleri, yüzde 7.6’sı liman, yüzde 2.4’ü ise diğer faaliyetlerden oluştu. Polisan Holding CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu, “Pazarın değişen trendlerini hızlı analiz etmenin, çevik aksiyon almanın, güçlü tedarik ağımızı kendi lehimize kullanmanın sonucunu görüyoruz” dedi.

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler