Geri Dön

Raffles İstanbul’a prestijli ödül geldi

Raffles İstanbul, turizm ve seyahat endüstrisinin dikkatle izlediği Forbes Travel Guide tarafından ikinci yılında da 5 yıldız aldı.

Raffles İstanbul’a prestijli ödül geldi

2019’u başarılı bir kapanışla bitirdiğini duyuran Raffles İstanbul, dünya turizm sektöründe ‘zirve’ ödüller arasında görülen listede Türkiye’den iki yıl üst üste yer alan tek otel oldu.

Raffles İstanbul Zorlu Center’dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Yüzde 81 doluluk

“2019’da yüzde 81 doluluk oranıyla pazar liderliğini yakalayan ve 5 yıllık bir otel için oldukça yüksek kabul edilen yüzde 38 tekrar eden misafir oranına sahip Raffles Istanbul, dünyada lüks seyahat noktalarıyla ilgili yaptığı derecelendirmelerle turizm sektörünün en prestijli otoritesi kabul edilen Forbes Travel Guide her sene düzenlenen ‘Star Rating’ listesinde önemli bir başarı elde etti.

Dünyanın önde gelen turizm destinasyonlarını, büyük titizlikle değerlendirildiği listede geçen sene Türkiye’den ilk ve tek otel olarak yer alan Raffles başarısını bu yıl da devam ettirdi ve tüm dünyada önerilen 5 yıldızlı oteller arasında gösterilerek turizm sektörünün zirvesinde yer aldı.” Raffles İstanbul Genel Müdürü Christian Hirt, “Bu ödüller ülkemiz için gurur, ekibimiz için önemli bir motivasyon kaynağı” dedi.

Şoka sokan kaza... Arka camdan içeriye girdiDiyarbakır’da hızla ilerleyen bir araç, caddenin karşısına geçmeye çalışan kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle başı aracın ön camın içine girip ardından havada takla atan talihsiz kadın, aynı aracın arka camından içeri girdi. Ağır yaralanan kadın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber