Geri Dön
EkonomiRixos Residences'da sanatta Eyüboğlu buluşması

Rixos Residences'da sanatta Eyüboğlu buluşması

Rixos Residences Bomonty, özgün iki sanatçı Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Eren Eyüboğlu’nun birbirinden değerli eserlerinin yer aldığı resim sergisine 25 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor

Rixos Residences'da sanatta Eyüboğlu buluşması

Rixos Bomonty’nin inşaat alanında gerçekleştirilen Bedri Rahmi ve Eren Eyüboğlu karma sergisinin açılışında ziyaretçiler aynı zamanda yeni bitirilen örnek daireleri de inceleme fırsatı buldu. Kokteyle Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Begümhan Doğan Faralyalı, Vatan Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mutlu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Kenan Sönmez, Aydın Ayaydın, Ahu Aysal, Şişli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tanrıkulu, Eda Taşpınar, Prof. Dr. Zeyat Hatiboğlu ve işadamları Abdullah Kiğilı, Vedat Aşçı, Süleyman Orakçıoğlu, Remzi Gür, Hüseyin Doğan, Zafer Balcı'nın da aralarında bulunduğu 1000 dolayında isim katıldı.
İpek-Çakırkaya-Ayaydın Grup-Maslak Yapı ve Merttaş Ortak Girişim Grubu tarafından geliştirilen Rixos Residences Bomonty’deki sergi açılışına Yakup Eyüboğlu ve Yalçın Ayaydın ev sahipliği yaptı.

1 Haziran'a kadar açık kalacak
Açılışında, jazz müziğin tanınmış ismi Önder Foça Group’un sahne aldığı sergideki resimler arasında Bedri Rahmi’nin okuldan birincilikle mezun olmasını sağlayan 'Hamam'; 'Gelin', 'Kız Kaçırma' ve gene sanatçının otoportresinin de yer aldığı ve değerleri 1 milyon TL’ye yaklaşan eserler bulunuyor. Bedri Rahmi ve Eren Eyüboğlu’nun karma resim sergisi 1 Haziran’a dek ziyarete açık olacak.
İnşaatına Ağustos 2009’da başlanan ve şu anda 33. kata ulaşılan Rixos Residences Bomonty, sekiz dönüm bahçesi olan tek rezidans olarak tanımlanıyor. İpek İnşaat ve Çakırkaya Yapı Koordinatörü Yakup Eyüboğlu yaptığı açıklamada; “Rixos Residences Bomonty Projesinde açık alandaki bahçelere, koşu parkurlarına ve dinlenme/spor yapma mekanlarına ağırlık verdik. Gökdelen, sekiz dönüm gibi bir bahçeye sahip tek projedir. Çünkü bunu İstanbul’daki rezidans projelerinin en büyük eksiği olarak gördük” dedi.

Rixos Residencesda sanatta Eyüboğlu buluşması

SEKİZ KAT BAHÇESİ BULUNUYOR
İç tasarımı Çağlayan Tual tarafından yapılan ve içinde Türk hamamı, sauna, buhar, fitness ve spa bulunan projenin klüp binasının detayları tamamlandı. Bittiğinde 42 katlı bir kule haline gelecek olan Rixos Residences Bomonty’de 308 modüler süit ve altı adet de penthouse bulunuyor. Proje kapsamında 84 metrekareden başlayıp 500 metrekareye kadar çıkacak farklı özelliğe sahip süit alternatifleri olacak. Ayrıca projede değişik katlarda sekiz kat bahçesi ve açık bahçeler bulunuyor.

Rixos Residencesda sanatta Eyüboğlu buluşması

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler