Geri Dön
EkonomiSanayide dijital dönüşüm başlıyor

Sanayide dijital dönüşüm başlıyor

Vodafone Business, teknoloji kullanıcıları ve teknoloji tedarikçilerini buluşturan TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’na(TÜSİAD SD2)desteğini bu yıl da sürdürüyor.

Sanayide dijital dönüşüm başlıyor

 

Vodafone açıklamasına göre, işletmelerin dijital iş ortağı Vodafone  Business, söz konusu programa bu yıl da destek vermeye devam ediyor. Program,  dijital dönüşümde arayışı olan, farklı sektörlerde faaliyet gösteren teknoloji kullanıcısı şirketlere doğru teknoloji tedarikçisinin bulunmasında ve ihtiyacına yönelik çözüm üretilmesinde önemli bir rol oynuyor. Teknolojik ürün ve hizmet geliştiren tedarikçi KOBİ’ler de bu programla çözümlerini sunarak müşteri doğrulaması yapabilecekleri bir platforma ulaşıyor. Programda 2021 dönemi çağrıları açılırken, teknoloji KOBİ’lerinin  başvuruları alınmaya başlandı. Başvurular 10 Ekim 2021’e kadar kabul  edilecek.

1. çağrı dönemi çevrim içi basın toplantısısına TÜSİAD’dan Fatih Ebiçlioğlu, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu ile TÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Nurşen Numanoğlu katıldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni ekonomi modelini tek tek anlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamada, "Büyümeyi istikrarsız hale getirmelerine müsaade etmeyeceğiz ve biz bu sarmaldan çıkacağız." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni ekonomi modeliyle, yüksek faiz verecek sıcak para çekme politikasını elimizin tersiyle itiyoruz. Düşük faizle, üretimi ve ihracatı destekleyeceğiz.' dedi. Erdoğan yıl sonu büyüme rakamlarına dair, "Beklentimiz, 10'u bulacağız. Bizim tahminimiz asgari 10 ama üzerine de çıkabilir." bilgisini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler