Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 1 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 1 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 361 bin 558 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 361 bin 558 TL. 1 Ağustos 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-6-21-22-26- ve +1 oldu.

1 AĞUSTOS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan Şans Oyunu çarşamba ve pazar akşamları canlı yayında, noter huzurunda çekildi. 1 Ağustos Şans Topu çekilişi saat 20:00'de yapıldı. Çekilişler canlı olarak  www.millipiyangoonline.com adresinden yayımlandı. Sonuçlara göre 5+1 bilen çıkmadı ve 361.558,19 TL ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 1 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

 

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR? 

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi: Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Evin bahçesine uçan otomobilin sürücüsü ağır yaralandıManisa'nın Kula ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, yol kenarındaki evin bahçesine uçtu. Otomobilde sıkışarak ağır yaralanan sürücü itfaiye ekiplerince kurtarılırken, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler