Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar...

Haftanın iki günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu çekilişinin bu hafta içerisindeki ilk çekilişi bu akşam gerçekleşti. Şans Topu 11 Ağustos çekilişinde 5+1 bilen çıkmadı ve  6-14-23-24-26-2 kazandıran numaralar oldu.

Şans Topu sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar...

Şans Topu çekilişi sona erdi. Çarşamba ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu'nun bu hafta içerisindeki ilk çekilişi bu akşam gerçekleşti. Gerçekleştirilen son Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen 1 kişi 1.272.545,55 TL tutarında ikramiyenin sahibi olmuştu. 11 Ağustos çekilişinin kazandıran numaraları, 6-14-23-24-26-2 olarak açıklandı. 

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'de Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleşti. Çekilişin ardından sonuçlar millipiyangoonline üzerinden sorgulanabiliyor. Şans Topu çekilişinin kazandıran numaralar; 6-14-23-24-26-2 olarak açıklandı. 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 11 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlık Bakanı Koca'dan önemli açıklamalarBilim Kurulu koronavirüs ile mücadeledeki son gelişmeleri görüşmek üzere bir kez daha bir araya geldi. Sağlık Bakanı Koca toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Trafik kazasında hayatını kaybeden doktor Rümeysa Şen ile ilgili iddialara açıklık getiren Koca, "Bazı kliniklerde asistan hekimlerin 36 saat çalıştığı durumlar olduğu maalesef gerçektir. Dr. Rümeysa arkadaşımızın kazadan önce 36 saat çalıştığı şeklindeki bilgi ise yanlıştır. Arkadaşımız günlük mesainin ardından nöbet tutmuş, sabah hastaneden ayrılmıştır." açıklamasında bulundu. Bakan Koca, Bilim Kurulu toplantısında ele alınan konularda varılan sonuçları 5 madde halinde açıkladı. Atamalara dair konuşan Koca, " Atamaların mülakat olmadan puana göre yapılmasını sağlayacağız." bilgisini verdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler