Geri Dön
Ekonomi12 Mayıs Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama Milli Piyango Online...

12 Mayıs Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama Milli Piyango Online...

Şans Topu çekilişi büyük heyecan içinde gerçekleşti ve sonuçlar ve kazandıran numaralar aranmaya başladı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 milyon 308 bin 102 TL. İşte, 12 Mayıs Şans Topu sonuçları...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 milyon 308 bin 102 TL. 12 Mayıs 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -12-17-22-24-26- ve +2 oldu.

Sisal Şans oyunlarından olan Şans Topu, Millipiyangoonline'da yer alıyor. Haftanın iki günü düzenlenen çekilişin sonuçları da yoğun olarak aranıyor. Çekilişler ise canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşiyor. İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

12 MAYIS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Günün merakla beklenen çekilişi saat 20:30'da gerçekleşiyor. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar ise Milli Piyango TV Youtube kanalından izleyebiliyor. Çekiliş sonuçlarına göre, 5+1 bilen 2 kişi 654.051,05 TL kazandı.

12 Mayıs Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama Milli Piyango Online...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün çalışmaları tüm hızıyla sürüyorKarayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Kanal İstanbul güzergahında yapılacak ilk köprünün çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler