Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 22 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Şans Topu sonuçları açıklandı! 22 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 965 bin 659 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 965 bin 659 TL. 22 Eylül 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-13-14-22-32- ve +8 oldu.

22 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şans Topu'nda çarşamba çekilişi tamamlandı. Talihli numaralar saat 20:00'deki çekilişte belli oldu. Şans Topu çekilişi ise www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak takip edildi. Açıklanan sonuçlara göre ise, 5+1 bilen çıkmadı ve 965.659,54 TL büyük ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 22 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ; Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler