Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 26 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 26 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 26 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon 425 bin 249 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. 26 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon 425 bin 249 TL. 26 Eylül 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-17-21-22-24- +14 oldu.

26 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sisal Şans'ın kazandıran oyunlarından Şans Topu, çarşamba ve pazar olmak üzere haftanın iki günü gerçekleşiyor. Şans Topu bu akşam saat 20:00'de www.millipiyangoonline'da  canlı yayında çekildi. Çekiliş sonuçlarına göre ise 5+1 bilen bir kişi 1.425.249,15 TL büyük ikramiyenin sahibi oldu.

Şans Topu sonuçları açıklandı 26 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR? 

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ; Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler