Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 28 Temmuz Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 28 Temmuz Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon 280 bin 960 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon 280 bin 960 TL. 28 Temmuz 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-3-4-7-8- ve +1 oldu.

28 TEMMUZ ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü gerçekleşen Şans Topu'nda çekiliş bu akşam saat 20.00'de www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yapıldı. Şans Topu çekilişinin sonuçlarına göre ise 5+1 bilen 1 talihli 1.280.960,65 TL sahibi oldu.

Şans Topu sonuçları açıklandı 28 Temmuz Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kuraklık arıcıları da vurdu: Bal veriminde yüzde 60 düşüşDiyarbakır'da yaşanan kuraklık, bu yıl arıcıları da olumsuz etkiledi. Yeterli polen bulamayan arılar da bal üretemedi, yavrulayamadı. Diyarbakır Karacadağ bölgesinde arıcılık yapan Cuma Tunç, "Bal veriminden yüzde 60'nin üstünde düşüş var. Bu yıl yüzde 40 bal alınabildi. Yüzde 60 kayıp var diyebilirim. Fiyatlar, tüketiciyi de etkileyecek" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler