Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 4 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar

Şans Topu sonuçları açıklandı! 4 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 859 bin 23 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 859 bin 23 TL. 4 Ağustos 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -8-10-18-24-32- ve +6 oldu.

4 AĞUSTOS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nun bu akşamki çekilişi www.millipiyangoonline.com adresinde saat 20.00'de canlı olarak gerçekleşti. Şans Topu çekilişi sonuçlarına göre ise 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye 859.023,34 TL devretti. 5 bilen 7 kişi ise 4.357,60 TL kazandı.

Şans Topu sonuçları açıklandı 4 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tıp öğrencisi Beyzanur, son yolculuğuna uğurlandıDenizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir inşaatın 10'uncu katından atlayan tıp fakültesi öğrencisi Beyzanur T. (22), gözyaşları arasında toprağa verildi.  Beyzanur T.'nin 3 ay önce internet ortamındaki finansal piyasalardan birine yatırdığı 70 bin lirasının dolandırıldığı, bunun üzerine polise gidip, suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler