Geri Dön
Ekonomi11 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

11 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Şans Topu çekilişi tamamlandı, gözler çekiliş sonuçlarında. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 331 bin 858 TL. İşte, 11 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları...

11 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Sisal Şans oyunlarından Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 331 bin 858 TL. 11 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-16-19-29-34- ve +13 oldu.

Haftanın iki düzenlenen çekilişler canlı yayında ve noter huzurunda yapılıyor. 11 Nisan Süper Loto çekilişini bekleyenler ise Şans Topu çekiliş sonuçları ne zaman açıklanır sorusuna yanıt arıyor. İşte, detaylar...

11 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk çekilişi tamamlandı. Millipiyangoonline'da detayları ile verilen Şans Topu çekilişi ve sonuçları 11 Nisan akşamı saat 20:00'de canlı olarak gerçekleştirildi. Çekilişler canlı olarak Milli Piyango TV Youtube kanalından yayımlandı. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

11 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler