Geri Dön
Ekonomi18 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası

18 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası

Şans Topu çekilişi tamamlandı ve kazandıran numaralar açıklandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 315 bin 221 TL. Şans Topu çekilişinde devreden ikramiye merak ediliyor. 18 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları...

18 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası

Sisal Şans oyunlarından olan Şans Topu'ndan çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 315 bin 221 TL. 18 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-3-7-18-20- ve +4 oldu

Şans Topu, Millipiyangoonline sayfasından tüm detayları ile şans oyunu severlerin karşısına çıkıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile kazanmak mümkün. İşte, Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı...

ŞANS TOPU SONUÇLARI  18 NİSAN 

Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi 20:30'da yapılıyor. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyenler ise Milli Piyango TV Youtube kanalından izledi.. Düzenlenen çekilişin hemen sonrasında ise sonuçlar açıklanıyor. Çekilişe göre 5+1 bilen talihli çıkmadı ve ikramiye devretti.

18 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir. Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Parti yapılan evin balkonu böyle çöktü: 9 yaralıABD'nin Malibu kentinde villada düzenlenen partide balkon çöktü. Yaklaşık 4,5 metreden düşen 9 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler