Geri Dön

Şans Topu sonuçları belli oldu! 23 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş heyecanı son buldu. Oyunseverler 'Şans Topu büyük ikramiye devretti mi?' sorusuna yanıt arıyor. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 619 bin 842 TL. Şans Topu nasıl oynanır?

Şans Topu sonuçları belli oldu! 23 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Her hafta Çarşamba ve Pazar akşamı gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen talihliler büyük ikramiye kazanırken 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ve 0+1 bilen bile ikramiye kazanıyor. Şans Topu'nda büyük ikramiye 619 bin 842 TL. Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -2-11-25-28-33- +1 oldu.

23 ARALIK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'den itibaren Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları belli oldu 23 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli görüşmeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile video konferans aracılığıyla görüştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber