Geri Dön

Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, 27 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

Şans Topu çekiliş heyecanı son buldu, vatandaşlar 27 Ocak Şans Topu kazandıran numaraları araştırıyor. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 614 bin 845 TL. İşte, 27 Ocak Şans Topu sonuçları...

Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte, 27 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 614 bin 845 TL. 27 Ocak 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -6-12-14-24-30- ve +4 oldu.

27 OCAK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda çekiliş akşamı. 27 Ocak Çarşamba bu akşam gerçekleşecek olan Şans Topu çekilişi saat 20.00'de canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişini www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Çekiliş ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları belli oldu İşte, 27 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ham bakır yerine kaldırım taşı! 36 milyon dolarlık vurgunİstanbul'dan Çin'e ihracat yapan bir maden şirketi, göndermeyi taahhüt ettiği ham bakır yerine kaldırım taşı göndererek 36 milyon dolarlık vurgun yaptı. Merkezi İsviçre'de bulunan uluslararası şirketi dolandıran Türk maden şirketinin aralarında yöneticilerininde bulunduğu 13 mensubu düzenlenen operasyonlarla yakalanıp gözaltına alınırken, polisin şirkete yönelik incelemesi devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber