Geri Dön

Şans Topu sonuçları! 6 Aralık Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı son buldu ve kazanan numaralar açıklandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 milyon 227 bin 275 TL olarak belirlendi. İşte, 6 Aralık Şans Topu sonuçları...

Şans Topu sonuçları! 6 Aralık Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. 06 Aralık Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 milyon 227 bin 275 TL. 6 Aralık Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar - 7 - 21 - 22 - 26 - 34 - + 6 oldu.

6 ARALIK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'da Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online üzerinden sorgulanabiliyor. 6 Aralık Pazar Şans Topu sonuçlarına göre, 5+1 bilen şanslı çıkmadı ve ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları 6 Aralık Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

ŞANS TOPU SONUCU SORGULAMA...

Bursa'da kullanılmayan 2 evde çıkan yangın söndürüldüBursa'nın Gemlik ilçesinde kullanılmayan 2 müstakil evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Kumla Yokuşu'nda boş olan 2 müstakil evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 6 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1 saatte söndürüldü.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber