Geri Dön

13 Ocak Şans Topu sonuçları! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

Şans Topu çekiliş heyecanı son buldu ve çekiliş sonuçları araştırılıyor. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Günün büyük ikramiyesi 2.617.106,29 TL olarak belirlendi. Şans Topu nasıl oynanır?

13 Ocak Şans Topu sonuçları! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. 13 Ocak Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -17-19-24-32-34- ve +1 oldu. İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları...

13 OCAK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda çekiliş akşamı. 13 Ocak Şans Topu çekilişi www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla canlı izlenebiliyor. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

13 Ocak Şans Topu sonuçları Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Telefonla dolandırıcılık yaptıkları belirlenen 2 şüpheli yakalandıBalıkesir'de telefonla aradıkları kadına kendilerini polis olarak tanıtarak dolandırıcılık yaptıkları belirlenen iki zanlı gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber