Geri Dön

‘Şarj’lar Zorlu Enerji’den...

Zorlu Enerji Solutions (ZES) tarafından İzmir ve Manisa’da yeni elektrikli şarj istasyonları açıldığı ve yıl sonuna kadar ülke genelinde istasyon sayısının 200’e çıkarılmasının hedeflendiği bildirildi.

Zorlu Enerji geçen yıl kurduğu ZES ile elektrikli araçlar için şarj istasyonlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Hem şehir içi hem de şehir dışı seyahatlerde elektrikli araç sahiplerinin ulaşımını kolaylaştırmak ve kesintisiz bir sürüş deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdüren ZES tarafından, İzmir Gaziemir ile Manisa Merkez Zorpet ve Salihli’de tüketicilerin kullanımına sunulan şarj istasyonlarında, belirli bir süre için ücretsiz kullanım hizmeti verilecek.

Bebek'te yürüyüşe çıkan genç kız açıklamalarıyla herkesi şaşırttı!Beşiktaş Bebek sahilinde yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında yasağa uymayarak yürüyüşe çıkan ve "Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar" diyerek şaşkınlık oluşturan genç kıza, Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından 3 bin lira idari para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber