Geri Dön

Savunma Sanayii sözleşmeli personel alacak

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM), özel bilgi ve ihtisas gerektiren konularda çalıştırılmak üzere kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Müsteşarlık, sözlü sınavla 20 proje mühendisi ve 4 proje asistanı olmak üzere 24 personeli kadro karşılıksız sözleşmeli olarak istihdam edecek.

Sınava katılmak isteyen adaylar, kurumun internet sitesindeki (www.ssm.gov.tr) sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri doldurarak, son başvuru tarihi olan 17 Aralık 2013 saat 18.00'e kadar sisteme yükleyecek.

Sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, KPSS puanları, sınavın yapılacağı yer ve sınav tarihi SSM'nin internet sitesinde ilan edilecek.

Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber