Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları resmi olarak açıklandı! 1 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları resmi olarak açıklandı! 1 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da şanslı numaralar belli oldu. Peki Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı? İşte 1 Mayıs Sayısal Loto sonuçları...

Sayısal Loto sonuçları resmi olarak açıklandı! 1 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında yapıldı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun bu hafta içerisindeki son çekilişi bu akşam gerçekleşti. Devreden büyük ikramiye 148 Milyon 414 Bin 785 TL oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

14 - 15 - 17 - 54 - 68 - 82 Joker 88

Sayısal Loto sonuçları resmi olarak açıklandı 1 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama ekranı

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yayınlandı. Çekilişi canlı olarak izlemek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden Çılgın Sayısal Loto çekilişini takip etti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
70 milyon TL'lik mal varlığı için zorla arabaya bindirip kaçırdılarAdana'da iş insanı Koray S., iş yerinden aracına binerken yüzü maskeli ve ellerinde eldiven bulunan kişilerce plakası sökülmüş otomobille kaçırıldı. Polis, 200’e yakın güvenlik kamerası görüntüsünü inceleyip, şüphelilerin Yusuf T., Haydar A., Rıdvan T. ile Erol A. olduğunu tespit etti. 3 şüpheli, polis ekiplerince yakalanırken, Koray S.’nin izine rastlanılmadı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler