Geri Dön

Seat sürücülerinin ilk tercihi Avek

2005’ten itibaren, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve DOD 2. El markaları ile hizmet veren Avek Otomotiv, 2019 yılında en çok tercih edilen Seat yetkili servisi oldu.

Seat sürücülerinin ilk tercihi Avek

Avek Otomotiv Tekstilkent - İstanbul Şubesi, 2019 yılında 5.000 adedin üzerinde servis araç girişi gerçekleştirerek, Türkiye genelinde 43, İstanbul’da 8 Seat servisi arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen yetkili servisi oldu.

Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, “Yetkin ve eğitimli personelle çalışmamızın meyvesini 2019 Seat En İyi Servis Personeli Yarışması Türkiye Finali ‘Servis Danışmanı’ kategorisinde birincilik kazanarak aldık. Servis danışmanımız Erkan Ellici’nin almış olduğu bu başarı ve 12 -14 Nisan’da İspanya Barcelona’da yapılacak uluslararası finalde ülkemizi temsil edecek olması bizi ayrıca gururlandırdı” dedi. Yazıcı, “Servis hizmetini mümkün olduğu kadar hızlı ve kaliteli bir süreç ile vermeye çaba harcıyor, bekleme salonlarımızda müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz” diye konuştu.

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber