Geri Dön
EkonomiSektörlerin dijital karnesini çıkaracak

Sektörlerin dijital karnesini çıkaracak

Vodafone KOBİ Satış Direktörü Yusuf Aysal, Türkiye’yi yıl sonuna kadar gezerek sektörlerin dijital karnesini karacaklarını belirtti.

Sektörlerin dijital karnesini çıkaracak

Aysal, dijital skorlarını hesaplatan firmalara, çıkan sonuçlara göre özel çözümler sunduklarını ve daha fazla tasarruf sağlamaları, verimlilik artırabilmeleri için anlık rapor ilettiklerini ifade etti.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki ilk etkinliği, TOBB himayesinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Trabzon Ticaret Borsası (TTB) ev sahipliğinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda Trabzon’da düzenlendi. 65’incisi gerçekleştirilen buluşmaların teması “KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat” oldu.

Arama kaydı bulunan şüpheli, motosikletle gezerken yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan bekçilerin şüphe üzerine durdurduğu motosiklet sürücüsü Ozan A.'nın (24), hırsızlık suçundan arandığı ve motosikletin de trafikten men edildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Ozan A.'ya, sokağa çıkma yasağına uymadığı için 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler