Geri Dön
EkonomiSeri ilanda dijital hamle

Seri ilanda dijital hamle

Milliyet Gazetesi seri ilanlar sayfaları, dijital yeniliklerle geri döndü. 19 Eylül Pazar günü itibarıyla her gün Milliyet Gazetesi’nde yer alan emlak, eleman, vasıta ve kayıp gibi seri ilanlar, eşzamanlı olarak milliyet.com.tr‘de yayınlanacak.

Seri ilanda dijital hamle

QR kod kolaylığı sayesinde ilanlar, dijital platformlardan da görülebilecek. Böylece seri ilanlar, tüm Türkiye’ye ulaşabilecek.

Buluşma noktası

Türkiye’nin köklü reklam ajanslarıyla kahvaltıda bir araya gelen Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı ve      Seri İlanlar Grup Direktörü Işıl Yazıcı, seri ilanların halkla buluşma noktası olduğunu vurguladılar.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler