Geri Dön
EkonomiShiba coin nedir, nasıl satın alınır? Shiba Inu coin ne kadar oldu?

Shiba coin nedir, nasıl satın alınır? Shiba Inu coin ne kadar oldu?

10 Mayıs tarihinde en çok tanınan kripto para borsası Binance'ta listelenmesinin ardından uzun süredir kripto para borsasında yaşanan düşüş nedeniyle çok fazla ivme yakalayamayan Shiba coin son dönemde yükselişe geçti. Yükselişin ardından kripto para piyasası ile ilgilen vatandaşlar Shiba coin nedir, nasıl satın alınır sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte o soruların yanıtları...

Shiba coin nedir, nasıl satın alınır? Shiba Inu coin ne kadar oldu?

Shiba coin konusunda araştırmalar devam ediyor. Binance'ta 10 Mayıs tarihinde listelenen Shiba coin son dönemde yükselişe geçti. Elinde halen Shiba coin tutan kripto para yatırımcıları bu duruma sevinirken bazı vatandaşlar ise yeniden Shiba coin alabilmek için hangi kripto para piyasasında listelendiğine dair sorulara yanıt aramaya başladı. Peki Shiba coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

SHIB NEDİR?

SHIBA INU (SHIB) Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parası şeklinde nitelendiriliyor. SHIB, SHIBA INU’nun yerel token’ı ve merkezi olmayan bir değişim olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token.

SHIBA INU'NUN KURUCULARI KİMLERDİR?

Ağustos 2020'de "Ryoshi" olarak bilinen anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir.SHIBA INU WoofPaper'ın, ekiplerinin SHIB'yi yaratmasının üç nedeni vardır:"Sıfırdan başladık, sıfırla.""Shib'in arkasındaki parlak beyinler daha önce hiç işbirliği yapmamıştı.""Shiba Inu Köpeklerini seviyoruz."

SHIBA INU'YU (SHIB) NEREDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ?

SHIB, diğer borsaların yanı sıra Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx'te listelenmiştir.

SHİBA COİN NE KADAR OLDU?

Shiba coin an itibariyle 0,00000797 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi $972,96M olarak biliniyor.

Korkutan olay! 'Bu manzarayla ilk defa bugün karşılaştım'İstanbul'un en önemli su kaynaklarından Alibeyköy Barajı'nda onlarca ölü balık kıyıya vurdu. Bölgede çobanlık yapan Cemal Akdil, "İki günde bir buraya geliyorum. Bu manzarayla ilk defa bugün karşılaştım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler