Geri Dön

Şirket ve esnafa tasarruf ettirdi

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen ve FinTech girişim kurucusu olarak faaliyetlerine başlayan Insha Ventures geliştirdiği ürünlerle ses getiriyor.

Şirket ve esnafa  tasarruf ettirdi

Insha Ventures’ın esnafa zaman ve mekândan bağımsız tahsilat alma imkânı sunan ürünü Alneo ile 18 bin şirket ve esnaf 2020 yılında toplam 28 milyon liralık tasarruf sağladığını ifade eden Alneo Direktörü Zehra Aksoy, “Müşterilerimiz 2020 yılının başından beri ticaretlerine fiziksel POS yerine Alneo POS ile başlamış olsaydı toplam 32 milyon lira seviyesinde tasarruf da sağlayabilirlerdi” dedi.
Şirketlerin fiziksel POS cihazından bağımsız olarak kolay tahsilat almasına ve müşterilerin güvenli ve pratik ödeme yapabilmelerine olanak sunan yeni nesil ödeme platformu Alneo’nun 2020 yılı verilerine göre geçen yıl toplam işlem adedi ise 85 bini, ulaşılan toplam tahsilat hacmi ise 225 milyon lirayı aştı.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'ye tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında CHP'yi eleştirerek "Politik tartışma yerine meselenin içine aileyi karıştırıyorlar, bu son derece saygısız, ahlaki olmayan bir yaklaşım." ifadelerini kullandı. Yunanistan ile görüşmelere ilişkin bilgi veren Çelik, "Türkiye Cumhuriyetini köşeye sıkıştırmak ya da zarar vermek için başkalarıyla kurduğunuz ittifakların, hiçbir işe yaramayacağını biz biliyoruz siz de biliyorsunuz. Sonuçta yapacağınız en sağlıklı şey, oturup Türkiye Cumhuriyeti ile kazan kazan temelinde bir anlaşmaya varmaktır." sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber