Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! İşte Süper Loto 17 Kasım çekiliş sonuçları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Gerçekleştirilen çekilişin ardından kazandıran numaralar 5, 18, 24, 28, 42 51 olarak açıklandı. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar oynadıkları biletleri Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte Süper Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! İşte Süper Loto 17 Kasım çekiliş sonuçları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Her hafta Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları 5, 18, 24, 28, 42 51 olarak açıklandı. 6 bilenin çıkmadığı Süper Loto çekilişinde 5 bilen 11 kişi 24.609,40 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. 4 bilen 762 kişi 552,60 TL, 3 bilen 18.558 kişi 27,55 TL ve son olarak 2 bilen 173.909 kişi 3,10 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu

MİLLİ PİYANGO SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı İşte Süper Loto 17 Kasım çekiliş sonuçları...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ceza yedi, “Öteki tarafta görüşeceğiz” dedi!İstanbul Taksim İstiklal Caddesi üzerinde korona virüs tedbirleri kapsamında denetim yapan polis ve zabıta ekipleri maske takmayan kişilere 900'er lira idari para cezası uyguladı. Denetim sırasında bir vatandaş polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Bir genç 900 TL para cezası yazıldığını duyunca polis ekiplerine “Öteki tarafta görüşeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber