Geri Dön

6 Ekim 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama | Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Süper Loto sonuçları açıklandı. 6 Ekim 2020 tarihinde yapılan Süper Loto'da 26 milyon TL'lik büyük ikramiye devretti. Online olarak da oynanabilen Süper Loto çekilişi Millipiyangoonline.com'da canlı olarak gerçekleşti. İşte Süper Loto sonuçlarına göre kazandıran numaralar...

6 Ekim 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama | Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi dün akşam yapıldı. Son çekilişte devreden 26 milyon TL'lik ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. Süper Loto'da 6 bilen çıkmadı. Devreden ikramiye tutarı 26 milyon 758 bin 541 TL.

6 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

1 - 4 - 20 - 21 - 25 - 29

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN YAPILIYOR?

Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılıyor. Bir sonraki çekiliş 8 Ekim Perşembe 2020. Süper Loto çekilişi canlı olarak Millipiyangoonline.com'da gerçekleşiyor.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et.

SÜPER LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Osmaniye'de iki otomobil çarpıştıOsmaniye'de iki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber