Geri Dön
EkonomiSüper Loto çekilişi sonuçları açıklandı: 22 Nisan Süper Loto sonuçları sorgula

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı: 22 Nisan Süper Loto sonuçları sorgula

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 3 milyon 315 bin 429 TL.

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı: 22 Nisan Süper Loto sonuçları sorgula

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 3 milyon 315 bin 429 TL. 22 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -34-37-41-46-56-58- oldu.

22 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde haftanın ikinci çekilişi dün akşam yapıldı. 22 Nisan Süper Loto çekilişi saat 21.30'da www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla takip edildi. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı: 22 Nisan Süper Loto sonuçları sorgula

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto'da her kolon için 60 numaradan 6 numarayı seçmeniz gerekiyor. Bayilerden, www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Uygulamasından Süper Loto oynayabilirsiniz.

ONLİNE SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mahalleye kabus gibi çöktü! Karısını kaçırmaya çalıştıİstanbul Bayrampaşa'da Cengiz K., boşanma aşamasındaki eşini, annesinin evinden kaçırmaya çalıştı. Kendisine engel olan ablası ve kayınvalidesi ile bir mahalle sakinini kaçmaya çalıştığı sırada otomobille ezerek yaralayan Cengiz K., kısa sürede yakalanarak, tutuklandı. Yaşananlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler