Geri Dön

Süper Loto sonuçları belli oldu | 11 Ağustos Süper Loto çekilişi şanslı numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. 11 Ağustos'ta yapılan Süper Loto çekilişinin sonuçlarında kazandıran numaralar 48, 9, 40, 1, 14 ve 58 oldu. Süper Loto sonuçlarını sorgulamak isteyen kullanıcılar Millipiyangoonline.com sitesini ziyaret ediyor.

Süper Loto sonuçları belli oldu | 11 Ağustos Süper Loto çekilişi şanslı numaralar...

Milli Piyango şans oyunları yeni dönemde çok daha fazla kazandırıyor. 11 Ağustos 2020'de yapılan Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar belli oldu. Peki, sorgulama nasıl yapılır?

11 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

48, 9, 40, 1, 14, 58

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜNLER YAPILIYOR?

Süper Loto artık haftanın 3 günü yapılacak. Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak çekilişler saat 20.00'de gerçekleşecek. Ayrıca Online olarak da oynanabilecek Süper Loto.

ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Milli Piyango şans oyunlarında yeni dönemde sürpriz yenilikler var. Yeniliklerden birisi de çekilişleri canlı izleme şansı. Noter eşliğinde yapılacak olan çekilişler canlı olarak hemmillipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyango TV’de yayınlanacak.

Abdullah Ağar: Azerbaycan psikolojik üstünlük ele geçirdiGüvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, CNN TÜRK canlı yayınında Azerbaycan-Ermenistan çatışmasını değerlendirdi. Ağar canlı yayında dikkat çeken detayları anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber