Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları 16 Eylül! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları 16 Eylül! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 23 milyon 373 bin 544 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 23 milyon 373 bin 544 TL. 16 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -14-16-20-29-36-38- oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan kazandıran oyunlardan Süper Loto haftanın ikinci çekilişi ile bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş www.millipiyangoonline.com'dan yayımlandı. Çekilişin ardından açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 23.373.544,67 TL ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları 16 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Denizli, sağlıkçılara ithafen yapılan heykelleri tartışıyorDenizli'de Merkezefendi Belediyesi'nin Covid-19 sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlık çalışanlarına ithafen inşa ettiği tematik sağlık parkında yer alan heykellerin estetik ve mimari yapısı tartışmalara neden oldu. Heykelleri eleştiren Merkezefendi Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki, çocuklarımız bu heykelleri görüp korkabilir derken, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun ise Sadece saygı amaçlı yapıldı. Bura da kötü bir niyet yok dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler