Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları 16 Eylül! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları 16 Eylül! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 23 milyon 373 bin 544 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 23 milyon 373 bin 544 TL. 16 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -14-16-20-29-36-38- oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan kazandıran oyunlardan Süper Loto haftanın ikinci çekilişi ile bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş www.millipiyangoonline.com'dan yayımlandı. Çekilişin ardından açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 23.373.544,67 TL ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları 16 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler