Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 21 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto sonuçları açıklandı! 21 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 5 milyon 258 bin 389 TL. İşte, 21 Mart Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 21 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 5 milyon 258 bin 389 TL. 21 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -4-6-39-42-43-45- oldu.

Sisal Şans'ın oyunlarından Süper Loto, Millipiyangoonline'da yer alıyor. Haftanın üç günü gerçekleşen heyecanlı çekiliş, canlı ve noter huzurunda yapılıyor. Oyunun takipçileri ise '21 Mart Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye ne kadar, devretti mi?' sorularına yanıt arıyor. İşte, 21 Mart Süper Loto çekiliş sonuçlarına dair detaylar...

21 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın heyecan verici çekilişi Süper Loto merakla bekleniyor. Çekiliş 21:30'da canlı olarak gerçekleşecek. Kazandıran numaralar canlı Milli Piyango TV Youtube kanalından takip edildi. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 21 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Kahramanmaraşlı şehit kızının nikahı için tüm kent protokolü seferber olduHatay'da 13 yıl önce PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan polis memuru Halil Aksak'ın kızının Kahramanmaraş'ta kıyılan nikahında kent protokolü ve babasının meslektaşları sürpriz yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler